Rasmus Hansson

Energiingenjör VD

 

090-18 10 10
072-736 18 10

rasmus@energiretur.se

Thomas Ögren

Ingenjör styr & energiteknik vVD

 

090-18 10 10
070-260 43 12

thomas.ogren@energiretur.se

Jesper Lindmark

VVS Ingenjör

 

Ulf Carlberg

Projektledare

 

090-18 10 10
070-256 26 90

ulf@energiretur.se

Jonas Björkman

VVS-ingenjör, OVK - kontrollant

 

090-18 10 10
070-640 18 10

jonas@energiretur.se

Magnus Lassila

Energioptimerare, OVK-kontrollant, tekniker

 

090-18 10 10
070-573 95 19

magnus@energiretur.se

Håcan Åström

Energiingenjör OVK - kontrollant

 

090-18 10 10
070-180 00 80

hacan@energiretur.se

Peter Hamrin

Energiingenjör

 

070-348 18 10

peter@energiretur.se

Fredrik Nilsson

Tekniker

 

070-662 18 10

fredrik@energiretur.se

Henrik Widding

Energioptimerare, OVK - kontrollant, tekniker

 

070-350 18 10

henrik@energiretur.se

 

  

Jakob Forslund

VVS-Ingenjör

 

070-3471810

jakob@energiretur.se

 

  

Energiretur i Umeå AB
Gräddvägen 11
906 20 Umeå
Kontakt
090 18 10 10
 
© 2024 Energiretur
Information om cookies